Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zaprosił przede wszystkim koleżanki z klas 4-8 do wspólnej zabawy. Z tej okazji zaplanowane zostały różne działania:

1. „Jakie to kwiaty?” – zadanie dla chętnych dziewcząt, polegające na rozpoznawaniu kwiatów. Nagrodą był kolorowy kwiatek z niespodzianką przygotowany specjalnie na tę okazję.

2. Również podczas długiej przerwy uczennice mogły przystąpić do rozwiązywania zagadek – należało odgadnąć zawody wykonywane przez kobiety.

3. Kawiarenka „Radosny Uśmiech” – dla chętnych uczennic z klas 7-8, w której można było posłuchać muzyki oraz wypić ciepłą herbatkę i skosztować domowych pyszności. W tym wyjątkowym dniu obsługą w kawiarence zajęli się koledzy z klasy 7a.

4. Podczas długiej przerwy chętni chłopcy wykonali piękne kwiaty, które były upominkiem dla wszystkich koleżanek i pań z naszej szkoły. Kwiaty wraz z życzeniami były prezentowane na gazetce Samorządu Uczniowskiego.

5. Podczas godziny wychowawczej można było obejrzeć prezentację „Najsłynniejsze Polki” i poznać ciekawostki dotyczące życia i osiągnięć sławnych i znanych pań.

Tego dnia czas upłynął miło i przyjemnie, a nastrój panujący w „Radosnym Uśmiechu” udzielił się wszystkim dookoła.