W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy w roku szkolnym 2023/2024

Kategoria Taniec Współczesny – grupa młodsza

I miejsce Julia Apolinarska 3c

II miejsce Nela Krzyżanowska 3b

III miejsce Maja Piszczyńska 3a

 

Kategoria Taniec Współczesny – grupa starsza

I miejsce Joanna Kupisz 4a

II miejsce Pola Krzyżanowska 4c

III miejsce Wiktoria Małys 6b

 

Kategoria Taniec Latynoamerykańsk – grupa młodsza

I miejsce Klaudia Gandecka 2c

II miejsce Jakub Mrozkowiak 1c

III miejsce Iga Duszyńska 3b

 

Kategoria Taniec  Latynoamerykański – grupa starsza

I miejsce Oliwia Tomczak 6b

II miejsceHubert Sołtyszewski 4c

III miejsce Yeva Bordia 6c

 

Zapraszamy do galerii

19 kwietnia 2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy 81.  rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Nasza szkoła po raz czwarty włączyła się w akcję prowadzoną przez muzeum Polin w Warszawie i zorganizowała obchody w naszej szkole. 

Na lekcjach historii klasy 5-8 zapoznały się z przebiegiem powstania jak i historią Żydów w Polsce. Dodatkowo nasi uczniowie sami przygotowali kotyliony – żonkile, które upamiętniają tamte wydarzenia.

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie przesłało nam podziękowanie za udział w obchodach.

Małgorzata Staniszewska-Madejska

Dnia 11 kwietnia 2024 r. w Sulechowie odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie w koszykówce chłopców (klasy 7-8). Nasza szkoła wygrała wszystkie mecze i awansowała do półfinałów, które odbędą się w najbliższy piątek w Żarach.

Trzymamy kciuki!

Galeria

Nowości

V Turniej Tańca o Puchar Pani Dyrektor

Kategoria Taniec Współczesny – grupa młodsza

I miejsce Julia Apolinarska 3c

II miejsce Nela Krzyżanowska 3b

III miejsce Maja Piszczyńska 3a

 

Kategoria Taniec Współczesny – grupa starsza

I miejsce Joanna Kupisz 4a

II miejsce Pola Krzyżanowska 4c

III miejsce Wiktoria Małys 6b

 

Kategoria Taniec Latynoamerykańsk – grupa młodsza

I miejsce Klaudia Gandecka 2c

II miejsce Jakub Mrozkowiak 1c

III miejsce Iga Duszyńska 3b

 

Kategoria Taniec  Latynoamerykański – grupa starsza

I miejsce Oliwia Tomczak 6b

II miejsceHubert Sołtyszewski 4c

III miejsce Yeva Bordia 6c

 

Zapraszamy do galerii

Nasz kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ul. Zielonogórska 5

65-256 Zielona Góra

tel. 68 454 96 17

tutaj jesteśmy

Copyright © 2024 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze Rights Reserved.