W dniu 29 listopada uczniowie klas IV-VIII mieli okazję do wspólnej zabawy podczas długich przerw. Nie zabrakło tego dnia wróżb oraz zabaw andrzejkowych, niespodzianek i szansy wyszukania dla siebie czegoś wyjątkowego. Można było także zapoznać się z tradycjami i zwyczajami andrzejkowymi, które prezentowane były na gazetce SU.

Andrzejki dawniej zwane andrzejówkami lub jędrzejówkami to panieńska zabawa we wróżby, mające ujawnić, jak będzie wyglądał przyszły mąż, jak będzie miał na imię, kim będzie… Wesołe czary-mary odprawiano 29 listopada wieczorem, w wigilię św. Andrzeja.

Wszyscy dobrze się bawili, więc czas minął szybko i przyjemnie.