Karnawał to miła i pełna wrażeń tradycja. Koniec pierwszego półrocza, to znak, że przyszedł czas na zabawę.

W tym roku na swoje bale karnawałowe klasy pierwsze, drugie i trzecie pojechały aż do Janowca. Odświętnie udekorowane kolorowymi balonami i serpentynami sale tworzyły niezwykły, zachęcający do zabawy klimat. Wśród bawiących się trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które sprawiały, że można było poczuć się ulubioną postacią. Kostiumy budziły zaskoczenie i zachwyt. Zaroiło się od piratów, rycerzy, strażaków, kowbojów, wróżek, klaunów, czarodziejów. Były też księżniczki, kotki, diabły i inne stwory. Nauczyciele i prowadzący zachęcali do tańca przy skocznej muzyce, prowadzili zabawy ruchowe, konkursy.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pomoc w poczęstunkach klasowych, a nauczycielom za piękne dekoracje, oprawę muzyczną i prowadzenie zabaw.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

Dzień Ziemi na sportowo

W ramach obchodzonego na całym świecie Dnia Ziemi klasy 3b i 3c uczciły ten dzień na sportowo.