W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy w roku szkolnym 2021/2022

czwartą drużyna w województwie!

13 grudnia 2018 w hali przy Zespole Edukacyjnym w Brójcach rozegrany został finał wojewódzki rozgrywek w unihokeju chłopców roczników 2006 i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła awans do zawodów dzięki zajęciu II miejsca w półfinale wojewódzkim w Babimoście trzy tygodnie wcześniej. Oprócz PSP7 w zawodach wzięło udział 5 innych najlepszych w tym roku szkół z naszego województwa. Pierwszy mecz z dobrze znaną naszym zawodnikom reprezentacją SP w Nowym Kramsku (graliśmy razem w Babimoście) został rozstrzygnięty 1:0 na naszą korzyść. To zwycięstwo dało nam już pewne miejsce w top4 i z takim nastawieniem wyszliśmy do drugiego meczu, ze świetnie dysponowaną drużyną miejscowych z SP w Brójcach. Zimny prysznic, przegrana 0:5 z gospodarzami, lecz wciąż byliśmy w walce o medale. W półfinale całego turnieju nasi unihokeisci stanęli do ciężkiego boju z również bardzo mocną Społeczną SP z Gorzowa Wlkp. Trudny mecz dla naszej drużyny, która mimo wszystko walczyła do samego końca. Niestety kilka popełnionych błędów w obronie kosztowały nas sporo i musieliśmy uznać wyższość rywali w stosunku 2:6. W meczu o III miejsce reprezentacja PSP7 rywalizowała z SP w Międzylesiu. Nasi rywale prezentowali bardzo dobrą grę, lecz my także rozegraliśmy najlepsze tego dnia spotkanie. Po świetnym i wyrównanym meczu, SP z Międzylesia wygrała z naszą drużyną 3:2.

Zajęliśmy więc IV miejsce w województwie lubuskim, co jest wspaniałym wynikiem, zwłaszcza, że nasi zawodnicy debiutowali w tym roku w międzyszkolnych rozgrywkach! Mistrzami została reprezentacja SP w Brójcach, wicemistrzami Społeczna SP w Gorzowie Wlkp. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników!!! Przynieśli wiele emocji, radości i dumy sobie, szkole, rodzicom, a przede wszystkim trenerowi, za które bardzo, bardzo dziękujemy!

Skład reprezentacji:

Antoszewski Wojciech 6c,

Bartkiewicz Maciej 6c (bramkarz),

Dankowski Jakub 6c,

Gawrysiak Oskar 6c,

Kosiński Adam 6d,

Kucza Kuba 6c,

Michałowski Piotr 6c,

Najder Michał 6d (kapitan),

Pawłowski Aleksander 6c,

Stańkowski Filip 6c.

 

Copyright © 2022 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze Rights Reserved.