Wczesnoszkolni

Świetlica "Bajkowy Świat” otwarta jest od godz. 6:30 do 18:00

Raport

Biblioteka szkolna otwarta jest od godz. 8:00 do 16:00

Już po raz 18 obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Ustanowiono go, aby podkreślić różnorodność językową i kulturową świata, a także zwrócić uwagę na języki zagrożone i ginące.

W naszej szkole z tej okazji Mały Samorząd Szkolny i biblioteka szkolna zorganizowały konkursy dla klas I-III. Klasy I wzięły udział w konkursie plastycznym na wykonanie zakładki do książki. Najładniejsze zakładki zrobili: Florian Rogalski, Karol Kaniewski, Barbara Bodnar, Martyna Kowalczyk, Laura Marczak-Wyrwa, Lena Boroń, Tomasz Raczyński, Gabriela Wolska, Robert Czesnowicz, Marianna Grygiel wszyscy z klasy Ia i Damian Wawryk, Lena Stryjek, Liwia Galek z klasy Ib.

Klasy II uczestniczyły w konkursie plastycznym pt. „Zimowy wieczór z książką”. Najciekawsze prace wykonali: Róża Kosidło kl. IIc, Franciszek Sulikowski kl. IIe, Konrad Skoczylas kl. IIa, Weronika Lewandowska kl. IIa i Maja Bohuszko kl. IIa.

Klasy III wzięły udział w konkursie literackim pt. „Ulubiona książka na zimowe wieczory”. Zwycięzcami zostali:

Aleksandra Chumas kl. IIId – I miejsce

Filip Gadzała kl. IIIa – II miejsce

Hanna Kiraga kl. IIIc – III miejsce

Gabriela Dudar kl. IIIa – IV miejsce

Wyróżnienia otrzymali: Maja Czwojda kl. IIId, Ewa Mundry kl. IIId, Pola Reszkowska kl. IIId, Amelia Kruglińska kl. IIId.

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy!

Dzień Ziemi na sportowo

W ramach obchodzonego na całym świecie Dnia Ziemi klasy 3b i 3c uczciły ten dzień na sportowo.