W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy w roku szkolnym 2023/2024

W 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy graliśmy z hasłem ,,Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych’’. Już od wielu lat nasza szkoła wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczymy się wspólnie pomagać innym. Razem możemy więcej!!!

W tym roku Szkolny Klub Wolontariusza przygotował wiele atrakcji dla uczniów, podczas których zbierano pieniądze do puszki WOŚP.

We wtorek na III kondygnacji zorganizowano kiermasz ciast, loterię fantową oraz sklepik z biżuterią zrobioną przez nasze wolontariuszki. Klasy 8b i 6c przygotowała dla wszystkich chętnych kawiarenkę, a to wszystko przy muzyce WOŚP. W środę na pierwszej kondygnacji nauczyciele świetlicy wraz z wolontariuszami SKW wykonali dla uczniów zwierzaki z balonów oraz malowali twarze. Na II kondygnacji odbył się pokaz pierwszej pomocy zorganizowany przez Szkolne Koło PCK. Mały Samorząd Uczniowski wraz wolontariuszami we wtorek oraz w środę zbierał pieniądze w klasach. Dziękujemy wszystkim za współpracę.

Gratulujemy naszym Uczniom wspaniałej postawy i dziękujemy za wsparcie Rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zbiórki.

Gramy z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej. Siema!!!

Zapraszamy do galerii

Galeria

Nowości

Karnawałowy zawrót głowy

I naszej szkoły nie ominął karnawał! W dniach 6-8 lutego klasy IV-VIII bawiły się na karnawałowych dyskotekach.

W blasku kolorowych świateł i przy dźwiękach ulubionej muzyki, uczniowie tańczyli, śpiewali i prezentowali ciekawe przebrana. A i na zapleczach głównej zabawy nie zabrakło słodkości i kolorowych napojów. Szkoda, że następny karnawał dopiero za rok!

Nasz kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

ul. Zielonogórska 5

65-256 Zielona Góra

tel. 68 454 96 17

tutaj jesteśmy

Copyright © 2024 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze Rights Reserved.