W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy w roku szkolnym 2023/2024

Komunikat w sprawie bezpieczeństwa uczniów

Na terenie szkoły obowiązuje zakaz:

- używania przez uczniów telefonów komórkowych na lekcjach, zajęciach pozalekcyjnych oraz wszelkich uroczystościach;

- nagrywania i fotografowania bez zgody Dyrektora;

- wnoszenia na teren szkoły szklanych opakowań (butelek, słoików), ostrych narzędzi (noży, scyzoryków, finek itp.), zapalniczek, zapałek, hulajnóg, deskorolek, niebezpiecznych zabawek (pistoletów, kapiszonów itp.),

- wprowadzania i poruszania się skuterami, motorynkami itp.

Zgodnie z regulaminem obowiązującym w naszej placówce, uczniowie przychodzą do szkoły na przerwie przed rozpoczęciem swoich lekcji, a po ich zakończeniu obowiązkowo idą do domu.

Uczniowie, którzy mają zajęcia dodatkowe przychodzą do szkoły 10 minut przed ich rozpoczęciem, a uczniowie dojeżdżający z odległych rejonów miasta oczekują na ww. zajęcia w bibliotece szkolnej lub w studiu telewizyjnym.

PRZYPOMINAMY! 

Nigdy nie należy ufać obcym – zawierać szybkich znajomości, zapraszać osoby nieznanej do domu, szczególnie pod nieobecność dorosłych.

Nie należy ujawniać, demonstrować, że jest się posiadaczem pieniędzy, telefonu komórkowego. kosztownych przedmiotów, ponieważ można stać się ofiarą kradzieży.

Nie można dać się namówić do zjedzenia pokarmu lub wypicia płynu podanego przez osobę nieznajomą. Trzeba zawsze odpowiadać stanowczo NIE oraz powiadomić o tym dorosłych.

Należy znać swój dokładny adres zamieszkania, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów i ich numery telefonów.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pytać najbliższych, wychowawców lub innych nauczycieli.

NUMERY ALARMOWE

112 – jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej służący do powiadamiania w sytuacjach zagrożenia zdrowia, życia lub mienia. Numer ten odbiera straż pożarna i policja. Więcej na www.112.gov.pl

997 – policja

998 – straż pożarna

999 – pogotowie ratunkowe

 

Galeria

Nowości

Bezpieczne wakacje 2024

Już wkrótce wakacje, na które wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością, ale pamiętajmy, że udane wakacje to przede wszystkim bezpieczne wakacje. Klasy 3 na zajęciach komputerowych przygotowały wspaniałe ilustracje do folderu, który pokazuje, jak bezpiecznie spędzać ten czas. Folder ten zawiera również numery alarmowe, które warto mieć zawsze pod ręką w razie niebezpieczeństwa. Folder z ilustracjami bezpiecznego zachowania zostanie rozdany uczniom klas 1-3 na zakończenie roku szkolnego.

Więcej…

Nasz kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ul. Zielonogórska 5

65-256 Zielona Góra

tel. 68 454 96 17

tutaj jesteśmy

Copyright © 2024 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze Rights Reserved.