Zakończyły się miejskie rozgrywki w unihokeju chłopców i dziewcząt roczników 2003-2005 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze reprezentacje osiągnęły w nich spory sukces!

W czwartek 25 października w Chynowie odbyły się finały chłopców. W meczu półfinałowym, nasi zawodnicy musieli uznać wyższość reprezentacji SP2/Gim1. Stanęli więc do boju o brązowy medal z SP10/Gim4, która przegrała swój półfinał z miejscowymi unihokeistami. Mecz był trudny i zacięty. Nasi przeciwnicy (gimnazjaliści) górowali warunkami fizycznymi, jednak to zawodnicy Siódemki dali z siebie na boisku więcej i wyrwali zwycięstwo 1:0! Zostawili na boisku pot i łzy. Na ich szyjach zawisły więc zasłużone brązowe medale. Osiągnięcie sprzed roku zostało powtórzone. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Złoto dla SP5/Gim5, srebro dla SP2/Gim1.

Skład reprezentacji chłopców: Jan Bąkiewicz 8b, Kamil Kucharski 7d (bramkarz), Wiktor Pawłowski 7c, Oskar Prokopowicz 8d (kapitan), Rafał Prokopowicz 7c, Hubert Smoliński 7c, Oskar Wieczorek 7c.

Dzień później do rywalizacji o medale przystąpiły dziewczęta. Na drodze do finału stanęła reprezentacja SP10/Gim4. Unihokeistki z Siódemki wygrały w dobrym stylu 1:0 i awansowały do meczu o złoto! Czekały w nim już na nie miejscowe zawodniczki z SP5/Gim5. Po dobrym początku w wykonaniu naszych, do głosu zaczęły dochodzić rywalki, wygrywając ostatecznie 5:1. Nasza reprezentacja zdobyła jednak srebrne medale i wywalczyła awans do rozgrywek rejonowych!

Skład reprezentacji dziewcząt: Karolina Blacha 8e, Helena Gibowska 8e, Anna Helińska 7c, Emilia Hosa 8e, Hanna Kowalczyk 8e, Julia Kowalczyk 8e (kapitan), Zuzanna Markowicz 8d (bramkarka), Katarzyna Miszkiewicz 8d, Amelia Rudiak 8b, Natalia Szafranek 8d.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie!