chwilowki online

E-learning

http://localhost/PSP7/images/strona/e-learning_1.png 

  Szkolna platforma

  edukacyjna

Biblioteka

http://localhost/PSP7/images/strona/book.png

 

 Biblioteka zaprasza

 codziennie

 od godz. 8:00 do 16:00

Świetlica

http://localhost/PSP7/images/strona/swietlica.png 

 Świetlica "Bajkowy Świat"

 otwarta jest

 od godz. 6:30 do 18:00

"Uśmiechnij się do muzyki"

 

W piątek 6 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu pod hasłem „Uśmiechnij się do muzyki".

Z tej okazji klasy I-VII miały możliwość obejrzeć zabawny film – kompilacje nietuzinkowych muzycznych prezentacji. Ponadto na trzeciej kondygnacji z rozwieszonej gazetki można było dowiedzieć nieco o kompozytorach, ich życiu prywatnym, upodobaniach, a także życiowych wpadkach.

Na długiej przerwie w sali 22 odbył się muzyczny quiz „Jaka to melodia", w którym wzięło udział trzydzieści pięć par uczniów z klas IV-VII. Zadaniem było rozpoznanie czternastu muzycznych fragmentów pochodzących z filmów, seriali, bajek, a także utworów wielkich twórców jak Mozart, Beethoven.

Laureaci: I miejsce ex aequo – Anna Mundry, Amelia Rudiak z kl. VIIc oraz Oskar Prokopowicz, Michał Świerkowski z kl. VIId, II miejsce – Laura Este, Maria Markowicz z kl. VIId, III miejsce ex aequo – Zofia Zaborowska (VId), Amelia Ostrowska (VIId) oraz duet Michał Filar (VIa) i Wojciech Regulski (VIb). Oprócz pamiątkowych dyplomów zwycięzcy otrzymali również upominki – lizaki w kształcie kluczy wiolinowych.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Dzień „Uśmiechnij się do muzyki" przygotowali nauczyciele M. Siwka i M. Schmidt

 

Odsłony: 128