W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy w roku szkolnym 2021/2022

 

Za nami półfinały rozgrywek w unihokeju roczników 2003-2005 w ramach Igrzysk  Młodzieży Szkolnej, w których udział brały reprezentacje naszej szkoły – zarówno chłopcy i dziewczęta z klas VII oraz VIII.

Najpierw o wejście do miejskiego finału rywalizowali chłopcy. W dniu 11 października 2018 r. w hali Zespołu Edukacyjnego nr 1, mieszczącej się w Chynowie, rozegrał się drugi z miejskich półfinałów, do którego zostaliśmy rozstawieni wraz z miejscową SP-5/Gim-5 oraz SP-13/Gim-6. Druga ze szkół nie stawiła się na zawodach, więc od razu nasi zawodnicy stanęli do trudnego boju z miejscowymi unihokeistami. Po trudnym początku, nasi unihokeiści zagrali dużo lepiej w drugiej i trzeciej tercji, pokazując się naprawdę z dobrej strony na tle świetnie wyszkolonych zawodników. Mimo wysokiej przegranej 3:10, dostaliśmy się do miejskiego finału, który odbędzie się już w najbliższy czwartek 25 października!

Skład reprezentacji chłopców: Jan Bąkiewicz 8b, Kamil Kucharski 7d (bramkarz), Wiktor Pawłowski 7c, Oskar Prokopowicz 8d (kapitan), Rafał Prokopowicz 7c, Hubert Smoliński 7c, Oskar Wieczorek 7c.

W piątek 19 października 2018 r. odbył się natomiast drugi półfinał dziewcząt. Nasza szkoła została w nim rozstawiona wraz z SP-2/Gim-1, SP-17 oraz SP-22. Dziewczęta z Siódemki weszły w turniej jak burza! W pierwszym meczu nasze zawodniczki wygrały 3:0 z SP-22, a następnie 5:1 z SP-17. Reprezentacja Dwójki również wygrała swoje dwa mecze i stanęła z naszymi unihokeistkami do boju o pierwsze miejsce w grupie. Po zaciętym i wyrównanym meczu na tablicy wyników widniało 0:0, stosunek bramek zdobytych do straconych był również na remis, więc większa ilość strzelonych goli zadecydowała o tym, że to nasze zawodniczki przechodzą do finału z pierwszego miejsca! Finał odbędzie się w piątek 26 października, oczywiście na hali w Chynowie.

Skład reprezentacji dziewcząt: Karolina Blacha 8e, Helena Gibowska 8e, Anna Helińska 7c, Emilia Hosa 8e, Hanna Kowalczyk 8e, Julia Kowalczyk 8e (kapitan), Katarzyna Miszkiewicz 8d, Amelia Rudiak 8b, Natalia Szafranek 8d, Weronika Szot 8d (bramkarka).

Trzymajmy kciuki za nasze reprezentacje w walce o medale!

 

Copyright © 2022 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze Rights Reserved.