W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Witamy w roku szkolnym 2023/2024

Wczesnoszkolni

Świetlica

Świetlica "Bajkowy Świat” otwarta jest od godz. 6:30 do 18:00

Raport

Biblioteka

Biblioteka szkolna otwarta jest od godz. 8:00 do 16:00

Czy zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę dzieje się w naszych klasach 1-3? Czy wiecie, że to właśnie na tym etapie edukacji naszych najmłodszych uczniów ma miejsce wiele fascynujących rzeczy? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zajrzeć na naszą stronę internetową, to teraz jest na to idealna okazja! Zapraszamy Was do wizyty w zakładce "Wczesnoszkolni," gdzie na bieżąco publikujemy najważniejsze wydarzenia i nowości z naszych klas. Przekonajcie się sami, dlaczego u nas nie ma czasu na nudę!

Nasza strona internetowa to źródło ciekawostek i informacji, które pozwolą Wam przyjrzeć się bliżej temu, co dzieje się na pierwszym etapie edukacji w naszej szkole. Chcemy Was zachęcić do odwiedzania naszego portalu, ponieważ to właśnie tam znajdziecie wiele interesujących treści i wydarzeń, które odbywają się w klasach 1 - 3.

Na naszej stronie znajdziecie:

1. Aktualne informacje o wydarzeniach szkolnych, takich jak wyjścia i wycieczki w ciekawe miejsca, wystawy, warsztaty, spotkania z ciekawymi gośćmi czy konkursy. Dzięki zdjęciom i relacjom z tych wydarzeń będziecie mogli poczuć się, jakbyście byli tam osobiście.

2. Sukcesy uczniów – nasze klasy 1 - 3 to miejsce, gdzie młodzi uczniowie rozwijają swoje talenty i zdobywają nowe umiejętności. Na stronie "Wczesnoszkolni" znajdziecie informacje o osiągnięciach naszych uczniów, którzy regularnie zdobywają nagrody w różnych konkursach i zawodach.

3. Projekty edukacyjne: Chcemy, aby nauka była nie tylko efektywna, ale także ciekawa i inspirująca. Dlatego prezentujemy na naszej stronie różnorodne projekty i inicjatywy, które pozwalają dzieciom rozwijać się w różnych dziedzinach, takich jak nauka, sztuka czy sport.

4. Działania Małego Samorządu Uczniowskiego: Zachęcamy Was także do śledzenia aktywności Małego Samorządu Uczniowskiego na naszej stronie. To właśnie tam znajdziecie informacje o działaniach, inicjatywach i projektach, które uczniowie z klas 1 - 3 podejmują, aby wpływać na życie szkolne i społeczność.

Dlatego też serdecznie zachęcamy Was do odwiedzania zakładki "Wczesnoszkolni" na naszej stronie internetowej. Tutaj znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące życia w naszych klasach 1 - 3. To doskonała okazja, aby przyjrzeć się bliżej temu, jakie możliwości daje edukacja na wczesnym etapie i jak rozwijają się nasze najmłodsze talenty. Niech nasza strona internetowa stanie się dla Was źródłem inspiracji i dowodów, że nauka na wczesnym etapie może być fascynująca i pełna wrażeń.

U nas nie ma czasu na nudę – uczymy się i świetnie bawimy, a teraz możecie zobaczyć to sami!

E-DZIENNIK

Zaloguj

Galeria

Nowości

"Jest taki kraj..."

Listopad to dla Polaków szczególny miesiąc. Z reguły nie lubimy tego czasu. Zimno, mokro, ciemno…

Więcej…

Nasz kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ul. Zielonogórska 5

65-256 Zielona Góra

tel. 68 454 96 17

tutaj jesteśmy

Copyright © 2023 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze Rights Reserved.